Header makaron

Aktualności

Roślinne klopsy debiutują w sieci Restauracji Olimp
02 kwietnia 2019
Restauracje

Roślinne klopsy debiutują w sieci Restauracji Olimp

Śledzimy bieżące trendy a często je wyprzedzamy. Mamy nadzieję, że dzięki naszym działaniom wzrośnie zainteresowanie dietą roślinną a restauracje Olimp pozyskają nowych Gości- zaznacza Piotr Niemiec właściciel sieci.

Już w zeszłym roku zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszego menu dania w 100% roślinne, pod hasłem Roślinne Poniedziałki w Restauracjach Olimp. Teraz testujemy nowy produkt. Marka Dobra Kaloria cieszy się ogromnym zaufaniem swoich Klientów, a nasi Szefowie Kuchni pozytywnie ocenili smak i skład klopsów roślinnych. W najnowszej kampanii SezoNowości Sezonowe przyjemności zaserwujemy spaghetti z marchewki z roślinnymi klopsami w sosie słodko – kwaśnym - mówi Brand Manager Restauracji Olimp Tomasz Kowalski. Klopsy pod Marką Dobra kaloria mają w 100 % roślinny skład oparty w głównej mierze na kiełkach słonecznika, białku pszenicy oraz grochu. Nie zawierają natomiast soi. Jesteśmy przekonani, że ta nowość spotka się z zainteresowaniem i uznaniem naszych Gości – dodaje.
Szefowie kuchni zostali przeszkoleni z kuchni roślinnej oraz zalet diety wegańskiej. W ramach ogólnopolskich warsztatów kucharze dowiedzieli się jak komponować pełnowartościowe dania oparte w pełni o warzywa, kasze, rośliny strączkowe czy orzechy.

Kampania SezoNowości. Sezonowe przyjemności wystartowała 1 kwietnia br. we wszystkich Restauracjach Olimp. Klopsy roślinne zadebiutują w menu 11 kwietnia.

Jesteśmy członkiem Krakowskiego Klastra Gastronomicznego Krakowski klaster gastronomiczny
Realizujemy projekty dofinansowywane z Funduszy Unijnych Eu